MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Ring dödskalle pavé | Silver | 68
Unisexring i sterling silver med skalle och svart pavé-set zirkonia. Bredd: 3,0 cm.
4 599 kr Det ursprungliga priset var: 4 599 kr.3 450 krDet nuvarande priset är: 3 450 kr.
Slut i lager
Slut i lager
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Toppen på dödskallen är utsmyckad med svart zirkonia-pavé. Svärtade klor skapar ett harmoniskt övergripande utseende. Denna produkt kan köpas hos Smyckendahls.
Unisexring i form av en skalle, tillverkad av 925 sterling silver. Skallens topp är prydd med svart pavé-set zirkonia och svärtade klor, vilket skapar en harmonisk helhetslook. Ringens bredd är 3,0 cm.
Mått:
Bredd: 21,0 mm
Höjd: 30,0 mm
Djup: 7,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Ringar |
| Underkategori | Ringar Dam, Ringar Herr |
| Dam | Herr | Barn | Dam, Herr |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Svart |
| GTIN-nummer | 9120700945119 |
| Leverantör Art.nr (Clean) | TR1705-051-11 |
| Leverantör Art.nr | TR1705-051-11-68 |
| Material | 925 sterlingsilver |
| Ringstorlek | 68 |
| Höjd | 0 mm, 30 |
| Bredd | 0 mm, 21 |
| Tjocklek | 0 mm, 7 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Zanetta Ss Pastel Multi Örhängen | Silver
Beställningsvara 4-7 Dagar.
Charm-hängsmycke bokstaven K med vita stenar silver | Silver
Beställningsvara 7-10 dagar.
Du kanske också gillar:
PFG STOCKHOLM – Sparkling Drop örhängen
I lager
Pennika Ii Sg Light Blue
Beställningsvara 5-8 dagar.
Seven/East – GRLPWR halsband, stål
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.