MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Halsband med svart Goldbears-hänge och stenar, silver | Silver | 40-45 cm
THOMAS SABO x HARIBO halsband med Goldbears, justerbar längd och elegant design. Perfekt för Y2K-look!
1 379 kr
Beställningsvara 7-10 dagar.
Beställningsvara 7-10 dagar.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
THOMAS SABO x HARIBO: Halsband med Goldbears Black
Upplev den glada världen av THOMAS SABO x HARIBO-kollektionen med detta unika halsband prytt med Goldbears. Detta halsband är en kreativ tolkning av de älskade HARIBO-fruktgummorna och väcker barndomsminnen. Men kom ihåg – snaska inte!
Produktinformation:
– Material: Tillverkat av högkvalitativt, bruståligt och lätt frostat kristallglas.
– Gravering: THOMAS SABO x HARIBO-gravering på baksidan.
– Zirkonsten: Öglan är prydd med zirkonstenbesättning.
– Justerbar längd: Från 40 till 45 cm.
Detta halsband med hängsmycke av återvunnet silver har en hängsmyckeform av HARIBO Goldbears i högklassigt, lätt satinerat svart kristallglas. Den justerbara halskedjan gör att du kan anpassa längden efter din stil.
Design och stil:
Hängsmycket, som är en ny tolkning av HARIBO Goldbears, väcker nostalgiska känslor. Öglan är utsmyckad med vita zirkoniastenar, vilket ger en elegant touch till den lekfulla designen.
Bär halsbandet som en perfekt avslutning på din Y2K-look, antingen ensamt eller tillsammans med andra smycken från THOMAS SABO x HARIBO-kollektionen. Detta fantastiska halsband finns även hos Smyckendahls.
Observera: Ta inte en tugga!
Mått:
Bredd: 8,5 mm
Höjd: 25,0 mm
Djup: 1,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Halsband |
| Underkategori | Halsband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Svart, Vit |
| GTIN-nummer | 4051245602388 |
| Leverantör Art.nr (Clean) | KE2209-052-11 |
| Leverantör Art.nr | KE2209-052-11-L45V |
| Material | 925 sterlingsilver |
| Höjd | 0 mm, 25 |
| Bredd | 5 mm, 8 |
| Tjocklek | 0 mm, 1 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Du kanske också gillar:
Fiora Sg Aqua/Light Blue Örhängen | Guld
Beställningsvara 4-7 Dagar.
Charm-Hängsmycke Silverberlock med polkagrisar | Silver
I lager
Singel-stiftörhänge med ear cuff i silver med vita stenar | Silver
I lager
Sif Jakobs – Bovalino Örhängen, guld/kristall
I lager
Emily Pearl Armband – Rosaline
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.