PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager
PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Halsband Tree of Love silver | Silver | 40-45 cm
Halskedja med hänge i livets träd, 925 sterlingsilver, justerbar och vridbar design. Perfekt gåva!
1 849 kr Det ursprungliga priset var: 1 849 kr.1 387 krDet nuvarande priset är: 1 387 kr.
Beställningsvara 7-10 dagar.
Beställningsvara 7-10 dagar.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Träd av Kärlek: Halskedja med Roterande Hänge
– Handgjort hänge med motiv av Träd av Kärlek, som roterar på sin egen axel.
– Kan bäras på båda sidor: detaljerad utsmyckning på framsidan och baksidan.
– Naturinspirerad symbol för balans i livet och kärleken.
– Med THOMAS SABO-gravering på den yttre ringen.
– Hänget kan tas bort från kedjan.
Produktbeskrivning:
Denna halskedja med hänge i form av livets träd är tillverkad av 925 sterlingsilver och prydd med vita zirkoniastenar. Hänget har en genombruten design och kan vridas, vilket gör att det kan bäras på båda sidor. Smycket är justerbart i längden från 40 till 45 cm, och hänget är avtagbart.
Symbolik och Design:
Halskedjan är designad med livets träd, en symbol för balans i livet och kärleken. Det noggrant utförda hänget är prytt med vita zirkoniastenar och har en vacker ornamentik på både fram- och baksidan.
Kvalitet och Gåva:
Smyckessetet är tillverkat av högkvalitativt 925 sterlingsilver och utgör en utmärkt gåva till en älskad person. Detta vackra smycke finns tillgängligt hos Smyckendahls.
Mått:
Bredd: 21,0 mm
Höjd: 29,0 mm
Djup: 1,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Halsband |
| Underkategori | Halsband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Vit |
| GTIN-nummer | 4051245518757 |
| Material | 925 sterlingsilver, svärtat |
| Höjd | 0 mm, 29 |
| Bredd | 0 mm, 21 |
| Tjocklek | 0 mm, 1 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Guldpläterade silvercreoler med Zirkonia 20 mm
I lager
Seven/East – Hestia Örhängen, Svarta
I lager
Du kanske också gillar:
Charm-hängsmycke bokstaven K med vita stenar guldpläterad | Guld
Beställningsvara 7-10 dagar.
AidaNor Rhod. Silver Armband 7Mm 17+3Cm 80450490900
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.