PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager
PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Collier av onyxpärlor med länkkedja i silver | Silver | 42-47 cm
Tidlös choker med onyx och zirkonia, justerbar längd 42-47 cm. Elegant och modern stil.
3 899 kr Det ursprungliga priset var: 3 899 kr.2 925 krDet nuvarande priset är: 2 925 kr.
Beställningsvara 7-10 dagar.
Beställningsvara 7-10 dagar.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Tidlös Kontrast: Elegant Länk-Choker med Onyx
Denna eleganta choker kombinerar svart onyx med polerade ankarelement i 925 sterlingsilver för en spännande blandning av puristisk och modern klassisk stil.
Egenskaper:
– Justering: Kedjans längd kan anpassas från 42 till 47 cm.
– Design: Två ringlås möjliggör att hängena kan fästas både i mitten och i änden av halsbandet.
– Stilalternativ: Halsbandet kan bäras i Y-stil eller som en rund choker.
– Detaljer: Det största ringlåset är besatt med fina zirkoniastenar i vitt.
Denna collier av onyxpärlor och länkedja är en perfekt present för speciella tillfällen och säljs exklusivt hos Smyckendahls. Upplev den tidlösa kontrasten mellan den svarta onyxpärlan och de polerade silverlänkarna, vilket skapar en unik och stilren look.
Mått:
Bredd: 16,0 mm
Höjd: 23,0 mm
Djup: 7,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Halsband |
| Underkategori | Halsband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Svart, Vit |
| GTIN-nummer | 4051245564822 |
| Leverantör Art.nr (Clean) | KE2193-027-11 |
| Leverantör Art.nr | KE2193-027-11-L47V |
| Material | 925 sterlingsilver |
| Höjd | 0 mm, 23 |
| Bredd | 0 mm, 16 |
| Tjocklek | 0 mm, 7 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Courage Waterproof Minimalistic Statement Bangle | Armband | Silver
549 krBeställningsvara 5-8 dagar.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.