PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager
PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Armband med svarta onyx beads och länkar silver | Silver | 16-19 cm
Rebelliskt herrarmband med onyxpärlor, justerbart 16-19 cm, elegant design. Säljs hos Smyckendahls.
2 979 kr Det ursprungliga priset var: 2 979 kr.2 235 krDet nuvarande priset är: 2 235 kr.
Beställningsvara 7-10 dagar.
Beställningsvara 7-10 dagar.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Positiv Energi: Länkarmband med Onyxpärlor
Detta herrarmband kombinerar stil och elegans med sina rundpolerade onyxpärlor och lätt svärtade ankarelement. Här är några av dess främsta egenskaper:
– Design: Armbandet har ett fasetterat element i mitten som glittrar med vita, rundslipade kubiska zirkonstenar i en klorinställning.
– Detaljer: Utsökt designade ändar och hummerklämma med THOMAS SABO-gravering.
– Justering: Längden kan enkelt justeras från 16 till 19 cm för att passa din handled.
Armbandet förenar rebellisk och klassisk stil och imponerar med sin unika kombination av material. Karbinlåset och ändarna på pärlarmbandet är elegant utformade. Smycket kan bäras separat eller kombineras med det matchande halsbandet, vilket ger varje look en personlig touch.
Detta fantastiska armband finns tillgängligt hos Smyckendahls.
Mått:
Bredd: 19,0 mm
Höjd: 9,0 mm
Djup: 1,5 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Armband |
| Underkategori | Armband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam, Herr |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Svart |
| GTIN-nummer | 4051245549775 |
| Material | 925 sterlingsilver, svärtat |
| Höjd | 0 mm, 9 |
| Bredd | 0 mm, 19 |
| Tjocklek | 1, 5 mm |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Seven East – Beads Single Halsband, Tiger
I lager
Du kanske också gillar:
Charm-hängsmycke bokstaven B med vita stenar silver | Silver
Beställningsvara 7-10 dagar.
Miss Miranda Armband – Light Rose
I lager
PFG STOCKHOLM – My Gold Bracelet
I lager
Dyrberg/Kern – PHILIPPA Silver | Kristall
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.