PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager
PÅSKREA HOS SMYCKENDAHLS
Armband med hjärtan och vita stenar silver | Silver | 16-19 cm
Fint armband i sterlingsilver med hjärtan och zirkonia, perfekt som kärleksfull gåva.
1 379 kr Det ursprungliga priset var: 1 379 kr.1 035 krDet nuvarande priset är: 1 035 kr.
Beställningsvara 7-10 dagar.
Beställningsvara 7-10 dagar.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Öppna ditt hjärta: Fint armband med hjärta
– Dubbelradigt belcherkedjearmband dekorerat med hjärtformade och runda zirkoniaelement samt ett silverhjärta.
– Lås med kraftklor och förlängningskedja prydd med CHARM CLUB-logotyp.
– Inspirerat av sann kärlek och verkliga relationer, vilket gör det till den perfekta påminnelsen om att kärlek är det viktigaste i livet.
Detta dubbelradiga armband är tillverkat i 925 sterlingsilver med en äktkedjedesign. Det pryds av vita hjärtformade och runda zirkoniastenar. Förlängningskedjan har en variabel längd från 16 till 19 cm.
Sprid kärlek: Kärlekens symbol glittrar på detta armband. Smycket är designat med ett högglanspolerat hjärta samt hjärtformade och runda zirkoniaelement. Det påminner oss om att kärlek är livets viktigaste aspekt.
Armbandet är tillverkat av högkvalitativt 925 sterlingsilver och utgör en idealisk gåva till dina favoritmänniskor. Med förlängningskedjan kan armbandet anpassas individuellt till handleden, från 16 till 19 cm. Dess ände pryds av en CHARM CLUB-logga.
Detta vackra armband finns även hos Smyckendahls, vilket gör det lätt att få tag på denna unika och betydelsefulla gåva.
Mått:
Bredd: 8,0 mm
Höjd: 5,0 mm
Djup: 1,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Armband |
| Underkategori | Armband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Vit |
| GTIN-nummer | 4051245521672 |
| Material | 925 sterlingsilver |
| Höjd | 0 mm, 5 |
| Bredd | 0 mm, 8 |
| Tjocklek | 0 mm, 1 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
PFG Stockholm – Kate halsband
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.