MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Armband fenixvingar med blå stenar silver | Silver | 16-19 cm
Exklusivt armband i 925 sterlingsilver med stiliserade fenixvingar och zirkonia-stenar. Justerbart.
1 899 kr
Slut i lager
Slut i lager
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Mytisk Symbolik: Armband med Stiliserade Fenixvingar
Upplev det utsökta armbandet med stiliserade vingar från den mytiska fågeln, fenixen.
Produktdetaljer:
– Design: Armbandet är konstnärligt utformat med två nivåer av vingar, prytt med 33 handplacerade zirkonia och stenar i vitt och akvamarinblått.
– Stenarna: De akvamarina stenarna är fasettslipade i en elegant, droppformad diamantklippning.
– Justering: Armbandets längd kan enkelt justeras från 16 till 19 cm med en förlängningskedja.
Material:
Tillverkat av exklusivt 925 sterlingsilver, detta armband kombinerar stil och kvalitet med fina detaljer.
Symbolik:
Det unika armbandet har stiliserade fenixvingar som symboliserar återfödelse och styrka, vilket gör det till en perfekt accessoar för varje tillfälle.
Tillgänglighet:
Detta vackra armband finns hos Smyckendahls, där du kan upptäcka fler unika smycken av hög kvalitet.
Mått:
Bredd: 31,0 mm
Höjd: 6,0 mm
Djup: 1,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Armband |
| Underkategori | Armband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Ljusblå, Silver, Vit |
| GTIN-nummer | 4051245538489 |
| Material | 925 sterlingsilver, svärtat |
| Höjd | 0 mm, 6 |
| Bredd | 0 mm, 31 |
| Tjocklek | 0 mm, 1 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Du kanske också gillar:
Nandita Sg Black
Beställningsvara 5-8 dagar.
Parsana Sg Green
Beställningsvara 5-8 dagar.
Emma Sg Black Örhängen | Guld
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.