MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Halskedja med ringlås prytt med stenar, svärtat silver | Silver | 55 cm
Halsband med ovala länkar, 55 cm långt, bär individuellt eller i lager med andra kedjor.
5 199 kr Det ursprungliga priset var: 5 199 kr.3 900 krDet nuvarande priset är: 3 900 kr.
Beställningsvara 7-10 dagar.
Beställningsvara 7-10 dagar.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Halskedja av återvunnet, svärtat silver med ovala länkar och både litet och stort ringlås, prydd med stenar. Kedjans längd: 55 cm, reglerbar. Denna halskedja av återvunnet, svärtat silver är ett blickfång med sina markanta, ovala länkar. De båda ringlåsen ger olika sätt att bära smycket och möjlighet att kombinera med olika hängsmycken. Det största ringlåset är prytt med små, svarta zirkoniastenar. Bär silverhalskedjan som den är eller tillsammans med flera andra halskedjor från THOMAS SABO:s sortiment. Produkten kan köpas hos Smyckendahls.
Halsband med ovala länkar
Bär halsbandet individuellt som en accent eller kombinera det med andra länkkedjor för en lager-på-lager-effekt.
– Utrustat med både liten och stor ringklämma för flexibel bärning och kombinationsalternativ med hängen
– Längd: 55 cm
Optimera din stil med detta mångsidiga halsband!
Mått:
Bredd: 16,0 mm
Höjd: 23,0 mm
Djup: 7,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Halsband |
| Underkategori | Halsband Dam, Halsband Herr |
| Dam | Herr | Barn | Dam, Herr |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Svart |
| GTIN-nummer | 4051245573305 |
| Sten | |
| Leverantör Art.nr (Clean) | KE2192-643-21 |
| Leverantör Art.nr | KE2192-643-21-L55 |
| Material | 925 Sterlingsilver, svärtat |
| Ringstorlek | |
| Höjd | 23, 0 mm |
| Bredd | 16, 0 mm |
| Tjocklek | 0 mm, 7 |
Varumärke
Thomas Sabo
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Masika Ss Aubergine Halsband | Silver
I lager
Halsband med 5 färgglada guldbjörnar, pläterat | Guld | 40-45 cm
Beställningsvara 7-10 dagar.
PFG STOCKHOLM – Golden Snake halsband
I lager
Dansk Copenhagen – Flora Waterproof Snake 6 mm armband, silver
I lager
Du kanske också gillar:
Princess Piccolo Halsband | Guld | Rosa Zirkoner
I lager
