MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Charm-halsband med turkosa beads och bricka silver | Silver | 40-45 cm
Charmhålare med imitations turkosa pärlor, handmålat mynt och utsökta designade ändkapslar.
1 099 kr
Slut i lager
Slut i lager
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Charm-halsbandet kombinerar en länkedja i lång ankarkedjestil av 925 sterlingsilver med pärlor av imiterad turkos, vilket ger en spännande och elegant look. Ändarna är fint utformade med gravyrlinjer. I mitten finns en charm-hållare i form av en ring, vilket möjliggör personliga kombinationer med charm-hängen. Halsbandet finns i olika längder och pryds av ett runt THOMAS SABO Charm Club-mynt dekorerat med kallemalj i turkos. Produkten kan köpas hos Smyckendahls.
Charmhålare: Länkkedja med imitations turkosa pärlor
– Fascinerande utseende tack vare kombinationen av en länkkedja och ett halsband med imitations turkosa pärlor.
– Rund THOMAS SABO Charm Club Charmista-mynt handmålat med turkosfärgad kall emalj.
– Utsökt designade ändkapslar med ingraverade linjer.
– Kan kombineras med olika charmberlocker.
– Finns i olika längder.
Denna charmhålare erbjuder en unik stil och kan enkelt anpassas med olika charmberlocker för att skapa din personliga look.
Mått:
Bredd: 4,0 mm
Höjd: 4,0 mm
Djup: 3,8 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Halsband |
| Underkategori | Halsband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Turkos |
| GTIN-nummer | 4051245557794 |
| Sten | |
| Leverantör Art.nr (Clean) | KE2189-007-17 |
| Leverantör Art.nr | KE2189-007-17-L45V |
| Material | kallemalj, Återvunnet 925 silver |
| Ringstorlek | |
| Höjd | 4, 0 mm |
| Bredd | 4, 0 mm |
| Tjocklek | 3, 8 mm |
Varumärke
Thomas Sabo
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Seven East – GRL PWR 2.0 Armband, Silver
I lager
By Billgren – Armband, lapis lazuli
I lager
Fury Ss Light Blue / Crystal
Beställningsvara 5-8 dagar.
Du kanske också gillar:
Silverörhängen med vita zirkoner i pavé | Silver
Beställningsvara 7-10 dagar.
Armband kors och dödskalle | Silver | 19 cm
Beställningsvara 7-10 dagar.
Claudia Ss Blue Halsband | Silver
I lager
