MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Armband stenar i färg silver | Silver | 16-19 cm
Elegant armband i 925 sterlingsilver med regnbågsfärgade stenar, justerbart från 16 till 19 cm.
1 099 kr
Slut i lager
Slut i lager
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Regnbågens färger: Armband med glittrande stav
– Invecklat armband med en liten, stenprydd stav.
– Handinsatta stenar i fyrkantig prinsessklipp glittrar i färgerna blå, grön, ljusblå, guld, orange, röd och lila.
– Individuellt storleksjusterbart från 16 till 19 cm.
Detta armband för dam är tillverkat av 925 sterlingsilver och pryds av stenar i regnbågsfärger. Den gnistrande plattan har handplacerade smyckesstenar i kvadratisk prinsesslipning. Armbandet kan justeras i längd från 16 till 19 cm med en förlängningskedja, vilket gör det anpassningsbart efter handleden.
Detta vackra armband är en fantastisk present vid särskilda tillfällen till någon du bryr dig om. Armbandet säljs exklusivt hos Smyckendahls.
Mått:
Bredd: 22,0 mm
Höjd: 3,0 mm
Djup: 1,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Armband |
| Underkategori | Armband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Blå, Grön, Guld, Ljusblå, Orange, Röd, Rosa, Silver |
| GTIN-nummer | 4051245538465 |
| Material | 925 sterlingsilver |
| Höjd | 0 mm, 3 |
| Bredd | 0 mm, 22 |
| Tjocklek | 0 mm, 1 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Quinte Sg White Pearl
Beställningsvara 5-8 dagar.
Du kanske också gillar:
8 karat guldhänge hjärta med Zirkonia inkl. guldpläterat silver
2 425 krBeställningsvara 5-8 dagar.
Repkedja Tjocklek 2,00 mm (0,08 tum) | Silver | 60 cm
Beställningsvara 7-10 dagar.
Green Skull Nature, armband
I lager
Soul Ss Light Blue
Beställningsvara 5-8 dagar.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.