MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Armband Karma Secret med svart matt obsidian beads | silver | 16-27 cm
Svart textilarmband med tre handgjorda Karma-beads av matt obsidian, justerbar längd, symboliserar styrka.
549 kr
Slut i lager
Slut i lager
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Produktbeskrivning: Textilarmband med Karma-beads
Detta eleganta svarta textilarmband är prytt med tre handgjorda Karma-beads av matt obsidian, som symboliserar styrka.
Produktegenskaper:
– Handgjorda Karma-beads: Tre svarta beads av matt obsidian, varav en har ett filigran-graverat asiatiskt mönster.
– Justering: Armbandets längd kan enkelt justeras för en perfekt passform.
– Säker placering: Beads är säkert fästa med två knutar för att garantera hållbarhet.
Användning:
Det svarta textilarmbandet är lätt att ta på och kan anpassas individuellt till handleden. Det är en betydelsefull gåva som passar utmärkt till någon du bryr dig om, oavsett tillfälle.
Exklusivitet:
Detta armband säljs endast hos Smyckendahls och är en utmärkt present för att visa uppskattning och omtanke.
Ge bort detta stiliga armband för att sprida styrka och kärlek!
Mått:
Bredd: 38,0 mm
Höjd: 10,0 mm
Djup: 1,5 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Armband |
| Underkategori | Armband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Silver, Svart |
| GTIN-nummer | 4051245555967 |
| Leverantör Art.nr (Clean) | A2107-172-11-L22V |
| Leverantör Art.nr | A2107-172-11-L22V |
| Material | 925 sterlingsilver, Nylon |
| Höjd | 0 mm, 10 |
| Bredd | 0 mm, 38 |
| Tjocklek | 1, 5 mm |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
DYRBERG/KERN – CELIN SS LIGHT ROSE, örhängen
I lager
Du kanske också gillar:
Lumitoro – Voronoi silver slipsnål
I lager
New Sofia Halsband | Crystal (Silvershade)
I lager
Seven East – Mini Flat Chain Halsband, Silver
I lager

Recensioner
Det finns inga recensioner än.