MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS
Rabatter på varor i Lager 25% på tusentals varor.
MORSDAG HOS SMYCKENDAHLS, UPP TILL 25%
Armband Karma Secret med brun agat bead | Silver | 16-27 cm
Beige textilarmband med handgjord Karma-bead av agat, justerbart och symboliserar stabilitet.
299 kr
Slut i lager
Slut i lager
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Textilarmband med Karma Bead
– Handgjord Karma Bead av naturlig agat som symboliserar stabilitet.
– Glänsande, polerad yta.
– Karma Bead är säkrad med två dolda knutar.
– Textilarmbandet kan justeras individuellt i längd.
Detta beige textilarmband pryds av en handgjord Karma-bead i naturlig agat. Beaden har en glansande, polerad yta och symboliserar stabilitet. Armbandet är tillverkat av textil med en justerbar längd, vilket gör att det kan anpassas individuellt till din handled.
Karma-beaden gör detta armband till en perfekt talisman och en utmärkt present till någon du tycker om. Armbandet säljs exklusivt hos Smyckendahls.
Mått:
Bredd: 10,0 mm
Höjd: 10,0 mm
Djup: 1,0 mm
| Metallfärg | Silver |
|---|---|
| Brand | Thomas Sabo |
| Huvudkategori | Armband |
| Underkategori | Armband Dam |
| Dam | Herr | Barn | Dam |
| Designer | Thomas Sabo |
| Färg | Beige, Silver |
| GTIN-nummer | 4051245556100 |
| Leverantör Art.nr (Clean) | A2121-130-16-L22V |
| Leverantör Art.nr | A2121-130-16-L22V |
| Material | 925 sterlingsilver, Nylon |
| Höjd | 0 mm, 10 |
| Bredd | 0 mm, 10 |
| Tjocklek | 0 mm, 1 |
Varumärke
Thomas Sabo
Du måste vara inloggad för att skriva en recension.
- FRI FRAKT ÖVER 499 KR
- ÖPPET KÖP I 90 DAGAR
- KLARNA CHECKOUT | FAKTURA, DELBETALNING, SWISH ETC.
- ORDER INNAN 15:00 SKICKAS SAMMA DAG. GÄLLER PRODUKTER I LAGER.
Liknande produkter:
Calice Ss Emerald Green | Crystal Armband | Silver
Beställningsvara 4-7 Dagar.
Du kanske också gillar:
Ärtkedja gult guld Tjocklek 1,60 mm (0,06 tum) | Guld | 38-42 cm
Beställningsvara 7-10 dagar.
Fiora Sg Golden Örhängen | Guld
Beställningsvara 4-7 Dagar.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.